Boekrestauratie van Cohen Boekwerk

 » Boekrestauratie van Cohen Boekwerk
Door
Eindigt over: 233 dagen 10 uren 39 minuten 28 seconden geleden
50,00 EUR

Dit kavel is verkocht aan Maurice voor €50.00 .
Dat ene boek dat je al altijd wilde herstellen en bewarenm voor de eeuwigheid! Bij Cohen Boekwerk worden boeken gerestaureerd, boeken gebonden in papier, linnen, leer of perkament en dozen gemaakt in alle formaten. Daarbij worden ook cursussen boekbinden gegeven en Leerzame Zaterdagen georganiseerd. Op deze zaterdagen worden workshops gegeven in allerlei technieken die bij het binden van pas kunnen komen: linoleumsnede, marmeren op carrageen, suminagashi, een katernboekjes enzovoorts. Om de geitenfarm tot volle wasdom te laten komen kunt u een restauratie laten uitvoeren óf een nieuwe halfleren (geitenleer!) band met titel laten maken ter waarde van 150 euro. http://www.cohenboekwerk.nl/