Armband van A Beautiful Story

 » Armband van A Beautiful Story
Armband van A Beautiful Story
Door
Eindigt over: 233 dagen 10 uren 41 minuten 35 seconden geleden
55,00 EUR

Veiling is verstreken zonder dat de minimumverkoopprijs is bereikt.
A BEAUTIFUL STORY: Prachtige handgemaakte fair trade sieraden met edelstenen uit Nepal & India! A Beautiful Story werkt nauw samen met een klein aantal producenten in ontwikkelingslanden. Zij gaan altijd een samenwerking voor langere termijn aan, waarbij zij de ondernemers coachen bij het professionaliseren van hun bedrijf. Op dit moment werkt A Beautiful Story samen met drie producenten in Nepal en India: Beads for Life, Masala Beads en Artisans Workshop. Het doel is om in de toekomst met nog veel meer producenten samen te werken, zowel in Nepal als in andere landen. Deze armband uit de serie Black Onyx is een armband die om kan wikkelen. Het bestaat uit verschillende patronen en is gemaakt van zwarte onyx en witte jaspis edelsteen kralen. Black Onyx staat voor: focus, grounding en self-confidence. White jasper staat voor protection, friendship en calming A Beautiful Story heeft 3 sets gedoneerd voor onze veiling. De verkoopwaarde van de Black Onyx set is € 125,00. http://www.abeautifulstory.nl