Vaas van Wonderable

 » Vaas van Wonderable
Vaas van Wonderable
Door
Eindigt over: 233 dagen 10 uren 43 minuten 34 seconden geleden
100,00 EUR

Dit kavel is verkocht aan Kees Vrijdag voor €100.00 .
WONDERABLE maakt prachtige woonaccessoires die het beste van twee werelden verenigen. Dat doen we door ons ontwerptalent en onze marktkennis ten dienste te stellen van ambachtelijke producenten uit verre landen. Zo leveren we daar een bijdrage aan de ontwikkeling van werkgelegenheid en welvaart. En het leuke is: hoe meer Wonderables we verkopen, hoe mooier de wereld wordt. Wonderables zijn accessoires voor in je huis. Met de hand gemaakt en een lust voor het oog. In haar Wonderable collectie combineert Carla Peters de heldere lijn uit de westerse ontwerptraditie met eeuwenoude handwerktechnieken uit verre landen. Dat levert spannende nieuwe vormen op vol verwijzingen en commentaren. Simply Wonderable: prachtige ontwerpen om een leven van te houden.   Black Mango serie: De hars van mangobladeren zorgt voor de opvallende diepzwarte kleur van de vazen uit de Black Mango-serie. De verkoopwaarde van de Black Mango tall tan is € 445,00. http://www.wonderable.com