Vuurschaal van Otentic

 » Vuurschaal van Otentic
Vuurschaal van Otentic
Door
Eindigt over: 233 dagen 10 uren 40 minuten 7 seconden geleden
35,00 EUR

Dit kavel is verkocht aan Maurice voor €35.00 .
OTENTIC DESIGN Kosmopolitisme als levensstijl en open staan voor invloeden van buiten. Dat is kenmerkend voor Otentic, ontwerpers en fabrikant in meubels, accessoires en unica uit verre landen. Otentic kiest heel bewust voor duurzaamheid in haar relatie met producenten en afnemers en voor hergebruik en herwaardering van bestaande materialen. Zo draagt Otentic bij aan een beter milieu en aan meer welvaart voor de mensen met wie zij samenwerkt. Deze prachtige vuurschaal is gemaakt van oude gebruikte ijzeren kookpotten uit India. De ring met 3 pootjes zit er los bij. Elk item is uniek, afmeting kan iets afwijken. Hoogte 47cm, diameter 47cm. http://www.otenticdesign.com